KONST / Litografier / Färglitografi 14655338
nr 1465 5338
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 80/300. Färglitografi. Bladets mått: 14x19, yttermått inklusive ram: 23x28 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:29:57
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér